Kiralık Fotokopi Makinesi Hizmeti

Kiralık Fotokopi Makinesi Hizmeti

Baskı işlemlerinin maliyeti bilindiği üzere yüksek olmaktadır. Fotokopi makinesi satın alınmasının ardından stoklu toner ve kağıt masrafı gibi masrafların haricinde belirli dönemlerde yapılması gereken bakım ve arıza durumlarında ki teknik servis ile onarım maliyetleri bulunmaktadır.

Bu maliyetleri en alt seviyelere indirmek isteyen kişilere firmamız, kiralık fotokopi makinesi hizmetleri ile yardımcı olmaktadır. Genellikle kurumsal firmalar ve ofis tipi işyerleri tarafından tercih edilen bu yöntem, maliyetleri düşürmesinin yanı sıra aynı zamanda faturasının gider olarak gösterilebilmesi nedeniyle de birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Sizlerin de takdir edeceği gibi, fotokopi makinesi hangi ürün olursa olsun malzeme maliyeti her zaman üreticiler tarafından daha ucuza mal edilir. Firmamız tarafından sunulan fotokopi makinalarındaki kiralama sistemi ile yapılan anlaşmalarda baskı ve kopya maliyetiniz en az yarı yarıya daha ucuza mal edilecektir.

Kiralık Fotokopi Makinesi Avantajları
Firmamızdan bu hizmeti talep ederek kullanmaya başlayan kurumsal firmalar ve iş yerlerinde gerekli ve ücretsiz tonerler firmamız tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Bulunmuş olduğunuz bölgeye tahsis edilen mobil servis elemanlarımız, herhangi bir sorun olduğunda anında müdahale edecektir. Teknik servis hizmeti, yedek parça değişimi, bakım ve onarım gibi tüm işlemler firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşadığınızda, firmamız tarafından anında müdahale edilerek sorun çözüme kavuşturulacaktır. Kiralamış olduğunuz fotokopi makinalarının kurulum ve montaj işlemleri ücretsiz olarak firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Firmamız tarafından sağlanan bu hizmette, daha sonra herhangi bir şekilde ek maliyet veya ücret talep edilmemektedir.

Published 03.11.2020

Vegasgrup

Bu kısma firma hakkında yazı yazılacak


logo-1

İletişim Bilgileri

  • Address: RUSYA MOSKOVA  / Stariy Arbat sk, no.25, ofis 5A
    119002 РОССИЯ МОСКВА / ул. Старый Арбат,д.25, офис 5А
  • Tel/Fax +7 (495) 691-44-06
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •              This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • http://www.vegasgrup.com
  • gpluslinkedinfacebooktwitterdigg

Hızlı iletisim